Hakkımızda

Mavi Cam firmamız 1990 yılında Rahim Darcan tarafında Manisa’ da kurulmuştur. Özellikle ev ve iş yerlerine yönelik her türlü cam-ayna satış ve montajıyla başlayan firmamız, ilerleyen yıllarda daha da büyüyerek cam sektöründe hızlı bir yol kat etmiştir. 2003 yılında ise Manisa Sanayi bölgesine taşınarak, ısı yalıtımlı cam üretimine başlamış ve aynı zamanda mobilya sektörü için kullanılan cam ve aynaların satış ve montajına hızla devam etmiştir. Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinen firmamız; sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, gelişime ayak uyduran profesyonel çalışanlarıyla en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Mavi Cam firmamız, teknoloji ve insan kaynağına yatırımlarıyla büyümeye devam ederek, ürün çeşitliliği ve kalitesini arttırmayı sürdürecektir. Aynı zamanda müşteri isteklerini tatmin edici sürekli yenilenen ve artan ürünleriyle müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak amacıyla; en iyisini üreterek ,mümkün olan en düşük fiyatlar, nitelikli çözümler ve yüksek derecede bir kolaylık sunuyoruz.1990 yılından beri sektördeki tecrübemizle daima sizlerin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Ürün yelpazesini genişleterek, müşterilerimizin desteğiyle Yurt içinde hak ettiğimiz lider konuma yükselip, kaliteden asla ödün vermeden dünyanın her noktasına ürünlerimizi ulaştırarak, dünyada önemli bir konum elde etmektir..

Prensiplerimiz

  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme
  • En akılcı çözümler sunma
  • Ürünlerin maksimum titizlik ve özenle hazırlanması
  • En uygun fiyatlar sunma
  • İş güvenliği ve sağlığından ödün vermeme
  • 1. Sınıf kaliteli ürün kullanma
  • Siparişleri zamanında ve tam olarak iletme